Hakkımızda

ToprakFincan.Com Türkiye'de hediye anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak için kuruldu. 

Bilecik içi aynı gün kendi araçlarımız ve kuryelerimiz ile sevdiklerinize hediyelerinizi ulaştırmaktayız.

ToprakFincan.Com Kimdir ?

Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış hediyeleri sizler için aynı gün kargoya vermektedir.. Bilecik'te bulunan şubemizce aynı gün siparişleri teslim edebiliyorken aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor. 

ToprakFincan.Com hediyelik eşya sektöründeki 10 yıllık tecrübesini e-ticaret sitesi olarak 2018 itibari ile Toprak Fincan bünyesinde farklı tasarım ürünlerden oluşan hediyelik ve dekoratif ürünlerle hizmet vermektedir.

ToprakFincan.Com, ürün yelpazesinde toprak fincan, toprak fincan takımları, toprak çömlekler, el emeği hediyelik eşyalar ve türk kahvesi gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Bizi tercih ettikten sonra, ekibimiz siparişlerinize çok önem vermektedir. Sevdikleriniz için seçmiş olduğunuz hediyeler ve hediye notu,hediye paketi, teslim süresi ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sizin için ne kadar değerliyse, ToprakFincan.Com için de o kadar değerlidir.