Kargo ve Taşıma Bilgileri

Merhaba toprak fincana hoşgeldiniz 

Siparişiniz için teşekkürler 

Gün içerisinde oluşturulan siparişler 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat adresinin Bilecik'e uzaklığına göre de kargo şirketi 2-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.


Kargonuz u teslim aldıktan sonra kontrolünü sağlayınız, eğer içerisinde kırık ürün mevcut ise bizimle whatsapp üzerinden  irtibata geçip kırılan ürününüzün görselini atmaniz yeterli. Ahşap kutularımız sayesinde Kırılma pek olmuyor, Eğer kırılma olursa kırılan ürünün yenisini gönderiyoruz. 

Not: Bilecik içi siparişleriniz kurye ile gönderilebilmektedir. Bilecik içi siparişlerinizi mağazamızdan da gelip alabilirsiniz.

İrtibat: 0505 692 44 09        Merkez/BİLECİKTarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz PTT  kargo şirketi tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

ToprakFincan.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.