Kargo ve Taşıma Bilgileri

Siparişlerimizi çok hızlı bir şekilde kargoluyoruz. Kargo ile entegre olan sistemimiz sayesinde siparişinizin her aşaması size mail olarak iletilmektedir.
İsme özel ürünleri kendi makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz için aynı gün hazırlayıp kargoya teslim ediyoruz.
14.00 a kadar verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.  Teslimat adresinin Bilecik'e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Not: Bilecik içi siparişleriniz kurye ile gönderilebilmektedir. Bilecik içi siparişlerinizi mağazamızdan da gelip alabilirsiniz. İrtibat: 0505 672 44 09        Merkez/BİLECİK
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

ToprakFincan.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.